زنی که ستاره هالیوود را با گدا اشتباه گرفت !

یک زن گردشگر فرانسوی که ریچارد گی‌یر، هنرپیشه مشهور امریکایی را یک گدای بی خانمان تصور کرده بود، به خیال خود با دادن یک تکه پیتزا به او کمک کرد!
به گزارش شبکه خبری العالم، یک زن گردشگر فرانسوی تکه ای پیتزا به ریچارد گی یر، هنرپیشه مشهور امریکایی داد، در حالی که گمان می کرد وی یک گدای بی خانمان است؛ غافل از اینکه این همان ستاره معروف امریکایی است که در حال اجرای یکی از صحنه های فیلم جدیدش است.
این گردشگر فرانسوی در گفتگو با روزنامه نیویورک پست گفت: سه شنبه گذشته به همراه خانواده خود در نیویورک در حال گشت و گذار بودم که مردی را دیدم که در بین زباله ها در حال جستجوست؛ از این رو تصمیم گرفتم که تکه ای پیتزا به او ببخشم!

زنی که ستاره هالیوود را با گدا اشتباه گرفت!
تصاویر زیادی که از این حادثه ثبت شد، "کارین جومبو والنیه" گردشگر فرانسوی را در حالی نشان می دهد که کیسه ای که در آن تکه ای پیتزاست و بر آن جمله "نیویورک را دوست دارم" نوشته شده است؛ به ستاره امریکایی می دهد.
گی یر بدون آنکه هویت خود را فاش کند، از این زن پرسید که "چه چیزی در این کیسه است"؟ زن نیز با لهجه ای انگلیسی-فرانسوی، در حالی که عذرخواهی می کرد، پاسخ داد: "یک تکه پیتزاست، ببخشید که سرد است"!
جالب اینجاست که این زن گردشگر فرانسوی دو روز بعد، زمانی به ماجرا پی برد که تصاویر مربوط به کمک خود به این هنرپیشه را در روزنامه ها مشاهده کرد. وی به روزنامه مزبور گفت: حادثه عجیبی است.. باورکردنی نیست!
چه اتفاق جالبی، اما این من فقط بخاطر اتفاق جالبش توی وبلاگم نذاشتم
من این گذاشتم تا به خودم یاد بدم و به خودم بگم که چقدر فاصله دارم و باید تلاش بکنم تا صبر و تحمل خودم بالا ببرم و قوی تر بشم
واقعا چنین رفتاری فوق العاده و دوست داشتنیه امیدوارم منم با تلاش به این خصوصیت خوب برسم
/ 5 نظر / 26 بازدید
ستیکا

[تایید]

مهریماه

صبور بودن خیلی سخته سامی...

ستایش

انسان تا وقتی فکر میکند نارس است ، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود !

بارانss

آرزویی کن... گوشهای خداپراز آرزو ودستهایش پر از معجزه است... آرزویی کن... شاید کوچکترین معجزه اش آرزوی توباشد...! سلام اقا سامی عزیز چه خبرا؟ خوشحالم میبینم روحیت(بزنم به تخته) نسبت به بار اولی که به وبت سرزدم خیلی عوض شده برادر گلم موفق باشی التماس دعا[گل]